måndag 13 juni 2011

Luuletajad Laupäeval KELDRIS. 18.06.2011

Katarina Norling bringing art and poems to Kelder

KELDER on väike hubane ja intiimne uus koht kunsti, kultuuri, kasside ja inimestele. Arvata võib et KELDRIS tulevikus tuleb veel kunsti ja kultuuri just Rootsist, kuna KELDRI pidaja on just Rootsist pärit, sellepärast on ka oodata siin tekstis ühte ja teist kirjaviga.

KELDER är en intim scen för konst, kultur, katter och människor. Det är troligt att det i KELDER  lär dyka upp både konst och kultur just från Sverige, eftersom KELDERS  innehavare är från Sverige. Ett och annat stavfel i den estniska texten lär det också bli.

Esimesena KELDRIS tuleb Rootsist Katarina Norling oma luuletusi lugema. Katarina paneb ka koos Biega ülesse kunstinäituse, mis jääb m6neks ajaks.

Först ut i KELDER är Katarina Norling från Sverige som ska läsa sin poesi.Katarina kommer även att ställa ut.

Katarina (synd 1963) on skulptor ja luuletaja mitme ilmunud luulekoguga. Kunstnikuna on ta esinenud nii Berliinis kui mujal maailmas. Esimene luulekogu nimega Every couscous grain is a tear from my eye ilmus 1998.

Katarina (f 1963) är skultör och poet. Som konstnär har hon ställt ut såväl i Berlin som annorstädes ute i världen. Första diktsamlingen vid namn  Every couscous grain is a tear from my eye kom ut 1998.

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar